
Koer ппр труба PN16 20 х 2,8
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TPK 1620
75,52 ₴/пог.м
Показати оптові ціниПоліпропіленова труба KOER з номінальним тиском PN-16 — призначена для систем холодного та гарячого водопостачання з температурою до +60 °C, а також номінальним робочим тиском 1,6 МПа (16,32 кг/см2).
Труба PN 16 застосовується в системах холодного та гарячого водопостачання в житлових і пахвових будівлях. Колір труби сірий. Монтаж здійснюється за допомогою спеціального зварювального апарату.
ПЕРЕВАГИ ППР ТРУБИ KOER;
-
Тривалий термін експлуатації — приблизно 50 років, а в системах холодного водопостачання такі труби можуть слугувати до 100 років.
-
Спеціальна внутрішня поверхня, на якій не утворюється жодних відкладень під час впливу води.
-
Чудова шумоізоляція. Поліпропілен поглинає шуми, що виникають під час транспортування води.
-
Низька теплопровідність поліпропіленової труби PPR (стійка до температурних перепадів), завдяки якій на ній не утворюється конденсат.
-
Невелика вага, порівнюючи з металевими аналогами (у 9 разів легша).
-
Легкість під час монтажу.
-
Немає потреби в додатковому обслуговуванні.
-
Стійкість до впливу кислотно-лужних речовин.
-
Висока еластичність.
-
Приймальна ціна.
Придбати представлену трубу можна оформивши замовлення на сайті, або зв'язавшись із нами за тілом: +38 099 057 71 51
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.4 мм |
| Товщина стінки труби | 2.8 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 20 бар |
| Довжина бухти | 4 м |
| Вага 1 п.м. труби | 145 г |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування труби | Для гарячого і холодного водопостачання, а також стисненого повітря і теплих підлог. |
- Ціна: 75,52 ₴/пог.м



