Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 27,69 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кран приладовий кутовий 1/2"х1/2" VH-04»
Кран посилений кутовою хромований із двома зовнішніми різзю та плавним регулюванням 1/2| х 1| /2
Матеріал. латунь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rain |
| Країна виробник | Польща |
| Умовний прохід | 15 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода, Повітря, Пароводяна суміш, Неагресивне середовище |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип затвору | Латунний кран-букса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367,76 ₴







