Лійка стаціонарна стельова SH-56-M 22-SET black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Storm |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Покриття | Хром |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Діаметр душового диску | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал насадки | ABS-Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴



