Лійка літній душ v3
Якісна лійка літній душ v3 у складі (комплект) призначений для встановлення в бак (місткість) для води стельову. Пластикова лійка забезпечена краном PP-R з довгою ручкою для відкриття й закриття подавання води. Під'єднання до ємності відбувається через нарізне з'єднання 1/2 дюйма.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
ЛЕЙКА (РАСУВАЛЬНИЙ)
КРАН PP-R
КОНТРО-ГАЙКА
УПЛОТКОВІ РЕЗИНКИ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASB |
| Країна виробник | Україна |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Діаметр душового диску | 90 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114,19 ₴






