Шланг 150 см для душу "Hansberg"
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HN 15
455,32 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 16 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шланг 150 см для душу "Hansberg"»
Шланг для душу Hansberg 150 см
Оплетка : неіржавка сталь із подвійним покриттям хрому
Втягування: гума EPDM
Гайки : Латунь
Ущільнювачі: Термостійка гума
Гарантія: 36 мес.
Придбати представлений примірник можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши по тіла: +38 099 057 71 51
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Захист від зламів | Так |
| Виробник | Hansberg |
| Покриття | Хром |
| Матеріал шланга | Латунь |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,32 ₴









