Шланг для душу MT "SILVER" 150 см (еластичний)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PVS 150
512,24 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг для душу PVS SILVER 150 см
Шланг для душу PVS SILVER 1,5 м — не віднімний аксесуар для ванної та душової кімнати.Благодаря елегантному зовнішньому вигляду прекрасно поєднується з будь-якою фурнітурою. Гнучкий і міцний матеріал шланга стійкий до перепадів температури та тиску воды.
Придбати представлений примірник можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши по тіла: +38 099 057 71 51
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Mateo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал шланга | PVS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512,24 ₴








