

Набір для душу 150 см шланг + клей + дод. насадка 150 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DS 150
455,32 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для душу: шланг 150 см + клей + дод. насадка
Оплетка : неіржавка сталь із подвійним покриттям хрому
Втягування: гума EPDM
Гайки : Латунь
Ущільнювачі: Термостійка гума
Лійка : ABS пластик
Придбати представлений примірник можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши по тіла: +38 099 057 71 51
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Покриття | Хром |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1500 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | D-SERIES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,32 ₴



