

Фільтр грубого очищення 1/2" KOER
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FK 12
157,61 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр грубого очищення 1/2" KOER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоче середовище | вода,повітря,пара низького тиску |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,61 ₴



