Труба металопластикова Coesklima Ø 26 мм
Мінімальне замовлення 50 метрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Виробник | Coesklima |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 120 град. |
| Товщина шару металу | 0.3 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб з'єднання | фітинги |
| Область застосування труби | Для гарячого і холодного водопостачання, а також стисненого повітря і теплих підлог. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147,10 ₴




