Шланг 150 см для душу з кульковим кінчиком "Hansberg"
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HSS 165
512,24 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг для душу Hansberg 150 см
Оплетка : неіржавка сталь із подвійним покриттям хрому Довжина шланга 150 см, дрібне металеве обплетення зроблене за системою подвійного плетіння, всередині гумова трубка. Гайка конусна (під стійки та кронштейни) для лійки та гайка з насічками для зручного кріплення до змішувача, обидві гайки посилені.
Втягування: гума EPDM
Гайки : Латунь
Ущільнювачі: Термостійка гума
Гарантія: 36 мес.
Придбати представлений примірник можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши по тіла: +38 099 057 71 51
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 1500 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512,24 ₴











