Труба 16 для теплої підлоги Koer PE RT PEX-B (SILVER) колір сірий (бухта 240 м)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PT 16
52,54 ₴/м
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Koer16 PE RT PEX-B (SILVER) - труба зі зшитого поліетилену з кисневим бар'єром Труба чудово підходить для системи тепла підлога. Має високу тепловіддачу і легке в монтажі, дає змогу зробити крок 10 см. Кисневий бар'єр цієї труби перешкоджає проникненню кисню, у слідства фізико-хімічного процесу, у Вашу систему тепла підлога. у такий спосіб захищає систему від заповітряння й заростання труби.
діаметр труби: 16 мм
товщина стінки: 2 мм
Замовити представлений примірник можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши по тіла +38 099 057 71 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Перетин труби | Кругле |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування труби | Для гарячого і холодного водопостачання, а також стисненого повітря і теплих підлог. |
| Вид зшитого поліетилену | PE-RT |
| Армована труба | Кисневий бар'єр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,54 ₴/м








