Набір душовий (лейка шланг тримач для лійки настінний)
- В наявності
- Код: LHD 055
604,18 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір душовий (лейка шланг тримач для лійки настінний)
Душова лійка — незамінний елемент ванної кімнати. З її допомогою водопровідна вода розщеплюється на окремі струменясті та набуває необхідного напору для комфортного прийняття душу та проведення різних SPA процедур.
Якісна душова лійка з 5 ю режимами роботи, призначена для комфортного прийняття душу з можливістю насолодитися різними масажними функціями потоку водяного струменя.
Діаметр лійки 85 мм
Довжина лійки 190 мм
Різь під'єднання 1|
Довжина шланга 150 см
Придбати представлений примірник можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши по телефону +38 099 057 71 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rain |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Покриття | Матовий хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Діаметр душового диску | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал насадки | ABS-Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604,18 ₴



