

Шланг 100 см для лійки біде (1метр)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HK 100
569,15 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг для гігієнічного душу 100 см.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Втягування — EPDM (гума гарної якості)
Обплетення — неіржавка сталь хром
Гайки — латунь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansberg |
| Країна виробник | Туреччина |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 1000 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал шланга | EPDM+ Нержавіюча оплетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569,15 ₴



