Трубка мідна (хромована)
М-10*1/2 В 30 СМ
Мідна трубка для під'єднання сантехнічних приладів — важливий елемент, для безпечної експлуатації сантехнічного обладнання. Трубка з міді призначена для надійного з'єднання сантехнічних приладів, як-от (сумішники, бойлери, унітази) з водяною магістраллю. Купити мідну трубку гуртом і в роздріб за низькою ціною можна в інтернет-магазині «Sain» У нас продаються мідні трубки, що вирізняються високою якістю й надійністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SM |
| Країна виробник | Італія |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Довжина | 400 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 10 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,15 ₴







