Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 16 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шланг для душу чорного кольору 150 см»
Шланг для душу ATLANTICA розтяжний 150-200 см
Оплетка : неіржавка сталь
Втягування: гума
Гайки : Латунь
Ущільнювачі: Термостійка гума
Придбати представлений примірник можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши по тіла: +38 099 057 71 51
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | SM |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Довжина | 1500 мм |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369,95 ₴






