Лійка 21 см LUX літній душ із неіржавкої сталі з краном і шарніром 21*15
- В наявності
- Код: LVN 2115
552,08 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 16 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Лійка 21 см LUX літній душ із неіржавкої сталі з краном і шарніром 21*15»
Лійка літній душ із краном і шарніром (неіржавка сталь полірована)
Лійка літній душ у зборі (комплект) призначена для встановлення в бак (місткість) для води стельову. Лійка забезпечена краном для відкриття й закриття подавання води, а також шарніром для напрямку потоку води. Під'єднання до ємності відбувається через нарізне з'єднання 1/2 дюйма.
Діаметр лійки 15 см
Довжина лійки 21 см
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
СГОН
ЛЕЙКА (РАСЕЇВАЛЬНИЙ)
КОНТР/ГАЙКА
КРАН
УПЛОТКОВІ РЕЗИНКИ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Нержавіюча сталь |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Діаметр душового диску | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація верхнього душу | |
| Шарнір | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552,08 ₴













