

Лійка 120 мм (3 режими) "Hansberg" душова масажна
- В наявності
- Код: TF 575
478,31 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лійка душова масажна з 3 м режимами роботи 120 мм
Душова лійка — незамінний елемент ванної кімнати. З її допомогою водопровідна вода розщеплюється на окремі струменясті та набуває необхідного напору для комфортного прийняття душу та проведення різних SPA процедур.
Якісна душова лійка з 3 я режимами роботи, призначена для комфортного прийняття душу з можливістю насолодитися різними масажними функціями потоку водяного струменя.
Діаметр 75 мм
Довжина 185 мм
Різь під'єднання 1
Придбати представлений примірник можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши по телефону +38 099 057 71 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rain |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Діаметр душового диску | 75 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал насадки | ABS-Пластик |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478,31 ₴



